HotDive.com
Polski English Français Deutsch Italiano Español 
 

Langues des commentaires  | Commentaires: 2, |   1
Grece  Mer Egée, golfe KALAFATI  Dragonisi 
marco 
Ajouté: 16.02.2008 00:15:05
marcoPrzepiękne miejsce, choć trochę surowe. W małej zatoczce przy cyplu wyspy Dragonisi zejście na 30 m. Wbite w dno morskie antyczne, greckie amfory, ogromne formacje skalne, głazy. Z pewnością jest to miejsce warte zobaczenia.
Grece  Kalafati Dive-Center 
marco 
Ajouté: 15.02.2008 19:28:43, Changé: 15.02.2008 19:38:53
marcoNiewielkie, ale sprawnie zarządzane przez sympatycznego Niemca Waldemara centrum nurkowe. Jest nitrox i rebreathery dla chętnych. Prowadzone sa kursy PADI i CMAS. Reszta na stronie centrum. Niestety łódź jest może romantyczna, ale o szybkim dopłynięciu na miejsca nurkowe zapomnijcie. Jest to przerobiony rybacki kuter, który pyrkocząc dieslem pływa żółwim tempem. Nurkowałem tu raz przy bezludnej wyspie Dragonisi. Płynęliśmy tam chyba ze 40`, ale nurek był kapitalny. Polecam, choć z Mykonos trochę daleko.
  1
Legende
Grece


Utilisateurs26
Régions de plongée9
Lieu de plongée18
Centres de plongée19

Zatoka nurkowa Kalypso Rock's PalaceAthos-Scuba Diving Center
Plus  


Dernier utilisateur enregistré
small_oysterronjenjehurgadadbddiverbeeskusadasidivingsafariegyptpro-divers-norge-astauchsafariaegyptendivershurghada
Derniers sites ajoutés
Dernières photos ajoutées
Tauchsafari Ägypten - Rotes MeerAllopontonia brockii in RomblonAlcyonohippolyte sp. in RomblonMagnificent Shrimp Goby in RomblonDiving Safari Egypt Red Sea
Acentronura breviperula in RomblonThaumoctopus mimicus (Mimic octopus)Salem ExpressSevernsi Pygmy Seahorse in RomblonMiropandalus hardingi (Dragon Shrimp)