HotDive.com
Polski English Français Deutsch Italiano Español 
Zaproszenie na szkolenia z Markiem Ellyattem i Tomkiem Wróblewskim
Author: Jacek Wróblewski (silent_technical), 17-06-2010
Poland

SILENT INSPIRED TRAINING 

Zapraszamy do wzięcia udziału w niepowtarzalnym cyklu szkoleń, w trakcie których damy Ci możliwość czerpania wiedzy teoretycznej i praktycznej od najbardziej doświadczonych instruktorów nurkowania - Marka Ellyatta i Tomasz Wróblewskiego.

Terminy kursów:

25 sierpień – 28 sierpień 2010, HAŃCZA, Adv Nitro
28 sierpień – 31 sierpień 2010, Hańcza, Extendend Range

21 wrzesień -28 wrzesień 2010 DAHAB, Adv Nitrox, Extendend Range
28 wrzesień – 5 październik 2010 DAHAB, normoxic Trimix, Adv Trimix


Mark Ellyatt jest rekordzistą świata w nurkowaniu głębokim. Jest jedną z czterech osób na świecie, które zanurkowały poniżej 300m! Mieszka i pracuje w południowo-wschodniej Anglii. Instruktorem nurkowania technicznego został w 1994r. Jest jednym z najbardziej doświadczonych nurków technicznych na świecie, mając na koncie kilkanaście projektów nurkowych poniżej głębokości 150 m. W roku 2003, w Tajlandii jako drugi człowiek na świecie przekroczył głębokość 300m używając sprzętu Scuba zanurkował na 313m bijąc tym samym rekord świata w nurkowaniu głębokim. Obecnie oprócz kursów na obiegu otwartym Mark prowadzi szkolenia rebreatherowe oraz wdraża nowe technologie np. w postaci programu do planowania nurkowań DECOCHEK.

Tomek Wróblewski
, właściciel Centrum nurkowania Silent Technical Diving, instruktor trainer organizacji PSAI, na koncie posiada kilkadziesiąt nurkowań poniżej głębokości 100m, z czego najgłębsze na 175m. Uczestnik wielu ekspedycji do wraków (m in. pierwsze nurkowanie do wraku MS Steuben, ekspedycji na Goyę, oraz do wraku Wilhelm Gustloff), od 2002 nurek trimixowy.

Mark wspólnie z Tomkiem Wróblewskim poznali się w Libanie, podczas ekspedycji do wraku HMS Victoria w 2005r, co zaowocowało przyjaźnią, współpracą oraz wspólnymi projektami i warsztatami dla polskich nurków.


Szkolenia będą prowadzone według standardów PSAI i TDI. Aby zapisać się na szkolenie, wyślij do nas maila na adres biuro@silent.com.pl. W treści maila wpisz swoje imię, nazwisko, telefon oraz posiadane uprawnienia nurkowe.Zapraszamy serdecznie!

www.silent.com.pl