HotDive.com
Polski English Français Deutsch Italiano Español 
Woda, kobiety i ciężarówka
Author: (madam), 04-10-2010
Poland

W miniony weekend tj. 2-3.października 2010 poznańskie Centrum Handlowe M1 zorganizowało imprezę pt. „Męska rzecz". Atrakcje wiązane z nurkowaniem przygotowało Centrum Nurkowe iDive i nasz portal HotDive.com. Na stoisku zainteresowani mogli zapoznać się z ofertą organizatorów, dowiedzieć się na czym polega kurs nurkowy, zobaczyć sprzęt, a także spróbować „oddechu z helem". Emil Lisowski z Centrum Nurkowego iDive skutecznie zachęcał do poznania „Przygody Twojego Życia". Wśród nurkowych niespodzianek nie zabrakło również naszych  hot zwierzaków ;)

Najwięcej emocji  u odwiedzających poznańskie centrum handlowe wzbudziła stojąca na parkingu  nurkowa ciężarówka z niesamowitym zdjęciem i logotypami organizatorów, reklamowana przez grono przepięknych modelek.


Impreza „Męska rzecz" pokazuje, że zainteresowanie nurkowaniem wśród poznańskiej społeczności istnieje i cieszy się coraz większą popularnością. Mamy nadzieję, że zainteresowani odwiedzający nasze stoisko niebawem skorzystają z zaproszenia Centrum Nurkowego iDive i dołączą do naszego powiększającego się grona nurkujących HotDiverów.