HotDive.com
Polski English Français Deutsch Italiano Español 
Barbórkowy Puchar Śląska we freedivingu - Rybnik.
Author: Radek Gaca, Freediving Poland, www.freediving.com.pl, 06-10-2010
Poland

W dniach w dniach 4-5 grudnia 2010 w Rybniku na basenie MOSiR w Rybniku-Boguszowicach przy ul. Jastrzębskiej 3a zorganizowane zostaną zawody Barbórkowego Pucharu Śląska we freedivingu.

 

Zawody będą pierwszymi w Polsce zawodami o klasyfikacji nie tylko indywidualnej ale i drużynowej. Zawody będą jak zwykle miejscem sportowej rywalizacji ale również okazją do kolejnego spotkania i wymiany doświadczeń.

 

Swój udział w imprezie zapowiedzieli już najlepsi polscy feediverzy a spodziewamy się również gości z zagranicy, tak więc emocji na pewno nie zabraknie.

 

Za organizację zawodów odpowiada Stowarzyszenie Freediving Poland oraz Kolega Marek Bugla z Centrum Nurkowego "RAFA" we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybniku.

Serdecznie zapraszamy do zapisów. Wszelkie informacje o zawodach oraz możliwość łatwej rejestracji znajdziecie na stronie imprezy http://rybnik.free-diving.pl/.

 

Zawody znajdują się już w kalendarzu AIDA jako międzynarodowe ze statusem Word Rekord (po raz pierwszy w Polsce !!!) Przed zawodami w dniach 2-3 grudnia 2010 w Rybniku przeprowadzony zostanie kurs dla sędziów międzynarodowych federacji AIDA.

 

Wszelkie informacje o kursie na stronie www.freediving.com.pl

 

Serdecznie zapraszamy zarówno do startów, udziału w kursie jak i kibicowania podczas zawodów.